• در صورت مشکل در دریافت فایل و گیر کردن روی ۹۹ درصد، لطفا از طریق خودِ مرورگر، فایل ها را دریافت نمایید.

آنکی (ویندوز)

نسخه: 2.0.47

   (0 امتیاز)

اطلاعات فایل

مشاهده ها 3,276
ارسال شده
اندازه فایل 27.61 MB

درباره این فایل

نرم افزار آنکی برای کاربرانی که از ویندوز استفاده می‌کنند.

نصب:

  1. فایل اجرایی را بر روی دسکتاپ خود یا در پوشه‌ی دانلود ذخیره کنید.
  2. روی فایل اجرای دابل کلیک کنید تا اجرا شود. آنکی بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد.
  3. برای شروع آنکی  بر روی آیکن آنکی که در دسکتاپ قرار گرفته است کلیک کنید.
  4. اگر با خطای « برنامه نمی‌تواند شروع شود زیرا پیکربندی نادرست است» مواجه شدید، لطفاً این کتابخانه‌ها را از مایکروسافت نصب کنید.

آپگرید:

به روزرسانی آنکی از نسخه‌ی قدیمی به نسخه‌ی جدید بسیار ساده است و اطلاعات شما حفظ خواهد شد. کافی است که آنکی را ببندید(اگر در حال اجراست) و طبق مراحل بالا نسخه‌ی جدید آنکی را نصب کنید.(برای احتیاط حتماً یک فول بک آپ قبل از آپگرید از اطلاعات خود بگیرید.)

نسخه‌ی جایگزین + پشتیبانی از ویندوز XP

Toolkit Anki دارای یک اشکال است که سبب کاهش سرعت زیاد با متن تایلندی می شود. اگر این یا دیگر مسائل شبیه این را تجربه کرده‌اید، لطفا نسخه جایگزین را امتحان کنید.

نکته:

اینترنت اکسپلورر 9+، ویندوز 8+ و کاربران آنتی ویروس نورتون: این محصولات ممکن است پیام های هشدار دهنده ترسناکی را پس از انتشار نسخه های جدید آنکی منتشر کنند؛ زیرا آنها قبلا افراد جدیدی را که نسخه جدیدی را دانلود کرده اند ندیده‌اند. این رفتار "مفید" می تواند در پس‌زمینه کار کند:

Anki در Windows RT در دسترس نیست، زیرا که این پلتفرم از کتابخانه‌ای که Anki با آن ساخته شده است، پشتیبانی نمی کند. به این معنی است که Surface 1 و Surface 2 قادر به نصب Anki نخواهند بود، اما هر سطحی از Surface 3 و همه‌ی مدل‌های Surface Pro قادر به نصب آنکی خواهند بود. اگر شما نمی توانید Anki را نصب کنید، شما می‌توانید از AnkiWeb استفاده کنید.


تغییرات جدید در نسخه 2.0.47   دیدن کارنامه تغییرات

انتشار در

Fixes an issue that could allow a specially crafted .apkg file to write files outside the media folder during import. AnkiWeb shared decks were not affected, but upgrading is strongly recommended if you import .apkg files from third party sources. A big thanks to David Bailey for discovering this issue.


 گزارش این فایل

1 تصویر  • [[Template core/global/plugins/telegramShareLink does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

بازخورد کاربر

شما تنها زمانی می توانید به فایل امتیاز دهید که آن را دریافت کرده باشید!

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.