دریافت‎ها

   همه

دریافت‌های ویژه

 • فلش کارت نکات زیست شناسی و آزمایشگاه (۲) توسط محمد رستمی

  درباره فلش‌کارت نکات زیست‌شناسی و آزمایشگاه ۲ ویژگی‌های کلیدی مجموعه فلش‌کارت نکات زیست‌شناسی و آزمایشگاه (۲):
  نرم‌افزار اجراکننده:آنکی،انکی‌دروید،LaTeX
  تعداد فلش‌کارت:۱۴۰۹

  توضیحات:
  این مجموعه فلش‌کارت شامل تمامی نکات مربوط به متن و همچنین نکات مربوط به تصاویر کتاب درسی زیست‌شناسی و آزمایشگاه(۲) می‌باشد.منبع تهیه‌ی این مجموعه کتاب درسی است.اما همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید برای اینکه مجموعه‌ی کامل‌تری را در اختیار شما قرار دهیم سعی کردیم از کتابهایی مثل کتاب تست زیست‌شناسی جامع انتشارات گاج، تست‌ گربه و جزوه اساتید به نام کشور، نکاتی را که در سالهای اخیر از آنها تست مطرح می‌شده را به صورت فلش‌کارت، در اختیار شما قرار دهیم.در ادامه به تعدادی از سؤالات شما که ممکن است در رابطه با این مجموعه داشته باشید پاسخ خواهم داد.

  سؤالات متداول شما و پاسخ‌های ما: آیا برای نرم‌افزار اجراکننده‌ی این مجموعه فلش‌کارت باید هزینه‌ای پرداخت؟
  خیر.این مجموعه بر روی نرم‌افزارهای آنکی و یا نسخه‌ی اندرویدی آن یعنی انکی‌دروید اجرا می‌شود.این نرم‌افزارها رایگان هستند و شما می‌توانید آخرین نسخه‌ی آنرا از اینجا دریافت کنید.در بعضی موارد برای نوشتن فرمول‌ در فلش‌کارت‌ها از نرم‌افزاری به نام LaTeX استفاده شده است.در صورتی که به فلش‌کارت فرمول‌دار برخورد کردید و به جای فرمول علامت «؟» گذاشته شده بود، بدانید که این نرم‌افزار روی سیستم شما نصب نیست و باید آنرا نصب کنید.نحوه‌ی نصب این نرم‌افزار به صورت فیلم در انجمن آموزش، توضیح داده شده است.دوستانی که میخواهند این مجموعه را روی انکی‌دروید اجرا کنند بدانند که نرم‌افزار LaTeX اندروید نمی‌تواند پل ارتباطی بین انکی‌دروید و LaTeX برقرار کند.بنابراین این عزیزان برای اینکه با مشکل نمایش فرمول مواجه نشوند برای اولین بار باید یکبار فلش‌کارت‌های فرمول‌دار را با نسخه‌ی کامپیوتر باز کنند و پس از آن با انکی‌دروید هماهنگ‌سازی را انجام دهند.از آن به بعد برای نمایش فرمول هیچگونه مشکلی نخواهند داشت. من از سیستم عامل لینوکس،ویندوز و ... استفاده می‌کنم.آیا می‌توانم از این مجموعه استفاده کنم؟
  پلتفورم‌های زیادی نرم‌افزار آنکی و همچنین LaTeX را میزبانی می‌کنند.بنابراین از هر سیستم عاملی که استفاده کنید می‌توانید از آنکی و مجموعه فلش‌کارت نکات زیست شناسی و آزمایشگاه(۲) بهره ببرید. من میخواهم این مجموعه را در گوشی خود همیشه به همراه داشته باشم و مطالعه کنم.آیا همچین امکانی وجود دارد؟
  نرم‌افزار آنکی با نام انکی‌دروید بر روی سیستم اندروید نصب می‌شود،بنابراین شما می‌توانید این مجموعه فلش‌کارت را همیشه به همراه داشته باشید و در زمانهایی که به اصطلاح مرده هستند، به مطالعه و مرور فلش‌کارت بپردازید.با این روش زمان‌های مرده،به ساعات مطالعاتی تبدیل شده و ساعات مطالعاتی شما در روز به چند برابر افزایش پیدا خواهد کرد. من تا روز کنکور چندبار می‌توانم با این مجموعه، کتاب زیست‌شناسی و آزمایشگاه(۲) را بخوانم؟
  از آنجایی که نرم‌افزار آنکی با مرور زمانبندی شده مطالب را در ذهن شما تثبیت می‌کند، شما با علمی‌ترین روش ممکن به مطالعه و مرور فلش‌کارت می‌پردازید.با این روش نباید نگران فراموشی باشید از طرفی طبق مرورهای زمانبندی شده‌ای که دارد شما می‌توانید مجموعه فلش‌کارت نکات زیست شناسی و آزمایشگاه(۲) را تا روز موعود بیش از ده بار مرور کنید(البته از تاریخ انتشار این مجموعه). فونت استفاده شده در مجموعه چیست؟آیا مجموعه با همین فونت در گوشی و کامپیوتر ما اجرا خواهد شد؟
  فونتی که برای مجموعه فلش‌کارت نکات زیست‌شناسی استفاده شده است همین فونت تجاری سایت یعنی ایران سنس می‌باشد.این فونت همراه با مجموعه منتقل شده، بنابراین مجموعه‌ی شما با همین فونت در هر سیستمی اجرا خواهد شد... آیا در این مجموعه فلش‌کارت، تست هم مطرح شده است؟
  خیر.تست آنقدر کم مطرح شده است که گفتن خیر صادق‌تر است تا بله.اما نکاتی را که در سال‌های اخیر از آنها تست مطرح شده است را به صورت سؤال-جواب فلش‌کارتی در آورده و در اختیار شما قرار داده‌ایم با استفاده از این مجموعه به چند درصد سؤالات زیست پایه کنکور می‌توانم پاسخ دهم؟
  خواندن این مجموعه به تنهایی،حداکثر ۴۰درصد را به شما می‌دهد.اما اگر با روش پیشنهادی ما به مطالعه‌ی این مجموعه فلش‌کارت بپردازید درصد بالای ۹۰ چیز غریب و دور از انتظاری نیست. چطور مجموعه فلش‌کارت نکات زیست‌شناسی و آزمایشگاه (۲) را مطالعه کنم تا به بهترین نتیجه برسم؟
  در ابتدای امر کتاب درسی را مطالعه کنید.با دقت خیلی بهتر است اما روزنامه‌وار هم ایرادی ندارد.چون هدف از این کار آشنایی با نکات است.برای راحتی شما نکات فصل بندی شده است، پس فلش‌کارت‌های مربوط به هر فصل را مطالعه و مرور کنید.پس از طی مدتی(در این مدت می‌توانید فلش‌کارت‌های مربوط به درس یا فصل‌های بعدی را مطالعه کنید) که فلش‌کارت‌ها را در نرم‌افزار آنکی چندبار مرور کردید و فلش‌کارت در ذهن شما ثبت شد، برای سنجش خود تست حل کنید.البته در این مرحله حتماً و حتماً از تست‌های سراسری استفاده کنید که معیار سنجش استانداردی را در اختیار شما قرار می‌دهند.بعد از آن برای تسلط بیشتر می‌توانید از تست‌های تألیفی استفاده کنید. آیا این مجموعه قابل ویرایش است و می‌توان نکاتی را به آن اضافه یا کم کرد؟
  بله.هیچگونه قفلی روی این نرم‌افزار وجود ندارد.بنابراین شما می‌توانید به راحتی به این مجموعه، فلش‌کارت اضافه یا کم کنید. قیمت این مجموعه خیلی زیاد نیست؟
  فکر کنم تنها عیبی که این مجموعه دارد همین باشد.اما برای اینکه اطمینان حاصل کنید قیمت به صرفه‌ای را برای مجموعه اختیار کردیم کافی است که پروژه‌ای را در سایت تایپ‌ایران(یا هر سایت و تایپیست مد نظر خود) برای ایجاد فلش‌کارت ثبت کنید تا با نرخ ایجاد یک مجموعه‌ی ۱۰۰ فلش‌کارتی آشنا شوید.لطفاً هنگام ثبت پروژه بیان کنید که فلش‌کارت‌ها فقط یک کلمه انگلیسی و معنای فارسی آن است تا ببینید که چه قیمتی را به شما پیشنهاد می‌دهند.در صورتی که فلش‌کارت‌های این مجموعه علاوه بر تصویر دارای فرمول نیز هستند که با استفاده از نرم‌افزاری به نام LaTeX نوشته شده‌اند.قضاوت با خودتون!...
  چند کلام صادقانه با خریداران:
  اهل تبلیغ نیستم.محصولی هم که قرار دارم اصلاً جنبه‌ی تبلیغاتی نداره و نباید داشته باشه.من برای وقت و هزینه‌ی شما ارزش قائل هستم و دوست دارم هر آنچه هست را واضح خدمتتون عرض کنم تا بهترین تصمیم را بگیرید.در این مجموعه تستی وجود ندارد.اما نکات مهمی که از آنها تست مطرح میشده است را به صورت فلش‌کارت سؤال-جواب درآورده و در اختیار شما قرار داده‌ام.اعتقادم این است که تست را نباید حفظ کرد بلکه باید نکته را یاد گرفت و با آن هر تستی که مربوط به آن نکته هست را حل کرد، این مجموعه هم براساس همین اعتقاد درست یا غلط من، طراحی شده است.شاید بعضی از شما دنبال مجموعه‌ی تست آنکی باشید.ایرادی ندارد.من تصمیم دارم که این مجموعه را در آینده برای شما آماده کنم اما زمانش را نمیدانم کی.فقط بدانید که اگر میخواهید این مجموعه را به صرف داشتن تست خریداری کنید خواهشاً این کار را انجام ندهید که مدیون شما نباشیم.
  برای نمونه فصل هفتم این مجموعه را در بخش دانلود به صورت رایگان دریافت کنید
  موفق و پیروز باشید  
 • فلش کارت قواعد عربی کنکور توسط محمد رستمی

  درباره فلش‌کارت نکات تستی عربی کنکور ویژگی‌های کلیدی مجموعه فلش‌کارت نکات تستی قواعد عربی کنکور:
  نرم‌افزار اجرا کننده:آنکی،انکی‌دروید
  تعداد فلش‌کارت:۳۶۷

  توضیحات:
  چندی پیش جزوه‌ی عربی یکی از اساتید بزرگ کشور به دستم رسید که نکات تستی را که برای حل سؤالات عربی کنکور نیاز بود در آن مطرح کرده بود.من هم آن نکات را تبدیل به فلش‌کارت کردم و در قالب ۳۶۷ فلش‌کارت در اختیار شما قرار داده‌ام.جزوه‌ی مورد نظر در مبحث اعلال توضیحات ساده‌ای نداشت بنابراین من برای اینکه مجموعه را کامل و قابل فهم کنم برای مبحث اعلال از کتاب « عربی برتر» نوشته‌ی دکتر معین کمک گرفتم.-نکاتی را برای ویرایش کتاب «عربی برتر» مطرح کردم که به احتمال زیاد نام من در قسمت‌ ویراستار کتاب باشد(به قول نویسنده)..

  این مجموعه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:
  دوستانی که خود را برای امتحان نهایی یا کنکور آماده می‌کنند به شرط اینکه با مفاهیم اولیه عربی آشنایی جزیی داشته باشند.از آنجایی که این مجموعه فلش‌کارت شامل نکات تستی است برای کسی که اولین بار است با عربی آشنا می‌شود چندان جالب به نظر نمی‌رسد البته تا آنجا که امکان داشته مفاهیم را ساده بیان کردم.
  روند پیشنهادی ما برای مطالعه فلش‌کارت نکات تستی عربی کنکور: حتماً یکبار قواعد عربی را بخوانید.تا با تعاریفی مانند مشتق یا جامد،معرفه یا نکره و ... آشنا شوید. فلش‌کارت‌ها دسته بندی شده است.شما هر نکات تستی هر مبحثی را که خواندید، برای تسلط در آن مبحث حداقل ۱۰۰ تست حل کنید. حتماً برای سنجش و حل در ابتدای امر از سؤالات آزمون سراسری استفاده کنید و در ابتدا به هیچ وجه سراغ سؤالات تألیفی نروید. در نهایت برای تثبیت و تسلط بیشتر در درس عربی می‌توانید از سؤالات تألیفی استفاده کنید از موفقیت خود در هر امتحانی نهایت لذت را ببرید.
 • فلش کارت نکات ادبیات کنکور توسط محمد رستمی

  • 25,000 تومان
  • 0 امتیاز
  • 2
  • 0
  درباره فلش‌کارت نکات ادبیات کنکور ویژگی‌های کلیدی مجموعه فلش‌کارت:
  نرم‌افزار اجرا کننده:آنکی،انکی‌دروید
  تعداد فلش‌کارت:۲۰۵۴
  منبع:کتاب درسی،کلک معلم ،کتاب لقمه مهر و ماه،کتاب ادبیات جامع خیلی سبز،کتاب ادبیات موضوع گاج
  توضیحات:
  همانطور که نام این مجموعه معرف آن است،این مجموعه تنها شامل نکات ادبیات کنکور می‌باشد.چه مواردی در این مجموعه قرار گرفته است و منابع آنها چیست؟ لغات ستاره‌دار ادبیات دوم دبیرستان(منبع:کتاب درسی) لغات ستاره‌دار ادبیات سوم دبیرستان(منبع:کتاب درسی) لغات ستاره‌دار ادبیات چهارم دبیرستان(منبع:کتاب درسی) لغات متن کتابهای ادبیات دوم،سوم و چهارم دبیرستان و همچنین لغات متن و املای کتاب زبان فارسی سوم دبیرستان(منبع:کتاب درسی و کتاب ادبیات موضوعی گاج) تاریخ ادبیات کنکور که سؤالات به دو صورت مطرح شده است یکبار از شما نام نویسنده پرسیده می‌شود و نام کتاب‌ها را در جواب بگویید و یکبار نام کتاب از شما پرسیده می‌شود و در جواب نویسنده‌ی آنرا ذکر کنید(منبع:کتاب درسی،کتاب لقمه مهر و ماه، ادبیات کلک معلم) آرایه‌های ادبی کنکور(این مجموعه را به صورت رایگان از سایت دریافت کنید).منبع:جزوه‌ی یکی از اساتید مطرح کشور نکات زبان فارسی سوم دبیرستان همراه با املا(منبع:کتاب درسی،کتاب ادبیات جامع خیلی سبز)
  تقریباً می‌توان گفت که هر نکته‌ای را که برای ادبیات نیاز دارید می‌توانید در این مجموعه پیدا کنید.با این مجموعه و کمی تمرین،شما می‌توانید به درصد حداقل ۶۰ در کنکور سراسری در درس ادبیات برسید.
  روندی پیشنهادی ما برای مطالعه مجموعه فلش‌کارت نکات ادبیات کنکور: شروع مطالعه از لغات باشد.چرا که هم به صورت مستقیم از لغات سؤال مطرح می‌شود و هم یادگیری لغات در املا نیز می‌تواند سهم بسزایی داشته باشد.البته نقش یادگیری لغات در قرابت معنایی بی‌تأثیر هم نیست. تست‌های مربوط به لغات را حل کنید.برای هر کتاب حداقل ۵۰۰ تست بزنید تاریخ ادبیات را بخوانید تست‌های مربوط به تاریخ ادبیات را حل کنید(تست‌هایی که در مورد نویسنده و نام کتاب‌ها می‌باشد).حداقل ۵۰۰ تست را حل کنید. آرایه‌های ادبی را از سایت بگیرد و مطالعه کنید برای درک بهتر آرایه از هر مبحث آرایه حداقل ۱۰۰ تست حل کنید.مثلاً برای جناس:۱۰۰ تست زبان فارسی سوم را یکبار دقیق(بهتر است) یا روزنامه‌وار بخوانید. فلش‌کارت‌های مربوط به زبان فارسی را مطالعه کنید. برای هر مبحث در زبان فارسی به تعدادی تست حل کنید که در آن مبحث به تسلط کافی برسید. در آخرین مرحله تست‌های مربوط به املای زبان فارسی را حل کنید.
  تنها مبحثی که برای ادبیات باقی می‌ماند مبحث قرابت معنایی است که سهم خیلی زیادی را در ادبیات به خودش اختصاص داده است.شما میتوانید این مبحث را قبل از اینکه از این مجموعه فلش‌کارت استفاده کنید مطالعه کنید و تست‌های مربوط به آن را حل کنید ولی یادگیری لغات میتواند شما را در درک بهتر قرابت معنایی یاری دهد.(تصمیم با خود شما)
  موفق و پیروز باشید.
 • کتاب راهنمای جامع آنکی به زبان فارسی توسط محمد رستمی

  • 0 امتیاز
  • 461
  • 0
  سلام. بعد از مدت‌ها تلاش توانستم که کتاب راهنمای فارسی آنکی را ویرایش کنم و در اختیار شما کاربران قرار دهم. اساس این کتاب، همان کتابی بود که در سایت انکی‌ برای راهنمای فارسی زبانان منتشر شده بود. اما الان سایت آنکی نیز به همین کتاب لینک مستقیم دارد. امیدوارم که برای شما نیز مفید واقع شود. مانند هر اثر نوپایی این مقاله نیز خالی از ایراد نیست. خوشحال میشم که با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در کامل‌تر شدن این مقاله و قرار دادن مرجع جامعی در اختیار کاربران آنکی یاری کنید. موفق و پیروز باشید

بیشترین امتیازها

بیشترین دریافت‎ها