تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود     

 1. دیروز
 2. فلش کارت دستورات لینوکس

  نگارش 1.0.0

  0 دریافت

  سلام. در این مجموعه فلش کارت سعی کردم چند دستور پرکاربرد در سیستم عامل لینوکس را قرار دهم. در به روزرسانی‌های آینده تعداد دستورات بیشتری را در این مجموعه قرار خواهم داد.

  رایگان

 3. هفته گذشته
 4. 1100 بارونز (نسخه دمو)

  نگارش 4.0.0

  12 دریافت

  نسخه دمو و رایگان (اصلاح شده فقط برای هفته اول، روز اول) تغییرات نسخه کامل این مجموعه: ترجمه های زاید، تکراری و نادرست از تمام نسخه های قبلی و موجود بر روی سایتها حذف شده است. همچنین تعدادی از دروس فایل صوتی نداشته یا ایراد داشت، اصلاح شد و لغات جدید در متن ریدینگ هر درس به صورت قرمز هایلایت و لغات مهم بولد شده است. منتظر نسخه های بعدی باشید. لطفا برای حمایت از ادامه کار، این بسته را خرید نمایید. هنوز قسمتی از کار باقیست. خرید نسخه 5: اصلاح شده توسط محمد حسن بارونیان ************************************* این مجموعه بر اساس نسخه انگلیسی 1100 واژه بارنز (بازنگری پنجم) بوده است. تمامی بخش های آن با توجه به نیاز فراگیر، قابل تغییر می باشند. ترجمه و تلفظ ریدینگ ها از مجموعه «1100 واژه رضا دانشوری» گرفته شده است. تقسیم بندی این مجموعه بر اساس کتاب بارنز بوده است به این صورت که کل کتاب، 46 هفته و هر هفته 4 درس و هر درس 5 لغت و 1 ریدینگ خواهد داشت. تگ های این مجموعه نیز به همین شیوه آمده اند یعنی کاربر می تواند هفته و روز مورد نظر را انتخاب کند برای نمونه (28 دبلیو 3 دِی) به معنی هفته بیست و هشتم ؛و روز سوم این هفته می باشد. چنان چه کاربر بخواهد می تواند تنظیمات پیش فرض برنامه را اجرا کند در این حالت برنامه به صورت اتوماتیک و منظم از هفته اول و روز اول شروع خواهد کرد. هم چنین در قسمت تعداد لغات روزانه، کاربر می تواند تعین کند هر روز یک درس یا بیشتر را مطالعه کند برای نمونه چنان چه کاربر بخواهد هر روز یک درس را بخواند باید عدد6 (5 لغت و یک ریدینگ) را انتخاب کند. به کاربران این مجموعه توصیه می شود که تعداد لغت جدید روزانه را 6، 12، 18 یا 24 تعریف کنند. «شاهد مثال های» قبلی از بخش پایانی کتاب 1100 انتخاب شده بود وظاهراً قدری دشوار می نمود لذا کاربران درخواست «شاهد مثال های» روشن تری نموده بودند و در این نسخه «شاهد های مثال» دیگری نیز افزوده شد که عموماً از لانگمن آمده است؛ و در جایی که لانگمن «شاهد مثال» نداشته است از دیگر منابع استفاده شد. به آن امید که مفید واقع گردد. شاهد مثال های» قبلی به رنگ سبز زیتونی می باشند و «شاهد مثال های» کنونی به رنگ آبی می باشند». نکته اول: چنان چه هنگام وارد کردن (ایمپورت) این مجموعه، نرم افزار به شما گزینه های «ریپلیس» ، «ریپلیس آل» و ... را نمایش دهد باید گزینه «ریپلیس آل یا «جایگزین کردن همه» را انتخاب نمایید تا کارتها به ترتیب دروس (مشابه ترتیب درسهای کتاب)نمایش داده شوند. نکته دوم: برای آنکه لغات خوانده شده با لغات جدید آمیخته نشود و فراگیر دچار سردر گمی نشود باید در تنظیمات دیفالت (پیش فرض)، تغییراتی ایجاد شود.** ** شاد و سربلند باشید. نافع باباصفری.

  رایگان

 5. جدیدا
 6. 1100 بارنز (نسخه 5)

  نگارش 5.0.1

  تغییرات نسخه جدید: ترجمه های زاید، تکراری و نادرست از تمام نسخه های قبلی و موجود بر روی سایتها حذف شده است. همچنین تعدادی از دروس فایل صوتی نداشته یا ایراد داشت، اصلاح شد و لغات جدید در متن ریدینگ هر درس به صورت قرمز هایلایت و لغات مهم بولد شده است (به تصویر پیوست توجه نمایید). منتظر نسخه های بعدی باشید. لطفا برای حمایت از ادامه کار، این بسته را خرید نمایید. هنوز قسمتی از کار باقیست. دانلود و بررسی نسخه دمو: اصلاح شده توسط محمد حسن بارونیان ************************************* این مجموعه بر اساس نسخه انگلیسی 1100 واژه بارنز (بازنگری پنجم) بوده است. تمامی بخش های آن با توجه به نیاز فراگیر، قابل تغییر می باشند. ترجمه و تلفظ ریدینگ ها از مجموعه «1100 واژه رضا دانشوری» گرفته شده است. تقسیم بندی این مجموعه بر اساس کتاب بارنز بوده است به این صورت که کل کتاب، 46 هفته و هر هفته 4 درس و هر درس 5 لغت و 1 ریدینگ خواهد داشت. تگ های این مجموعه نیز به همین شیوه آمده اند یعنی کاربر می تواند هفته و روز مورد نظر را انتخاب کند برای نمونه (28 دبلیو 3 دِی) به معنی هفته بیست و هشتم ؛و روز سوم این هفته می باشد. چنان چه کاربر بخواهد می تواند تنظیمات پیش فرض برنامه را اجرا کند در این حالت برنامه به صورت اتوماتیک و منظم از هفته اول و روز اول شروع خواهد کرد. هم چنین در قسمت تعداد لغات روزانه، کاربر می تواند تعین کند هر روز یک درس یا بیشتر را مطالعه کند برای نمونه چنان چه کاربر بخواهد هر روز یک درس را بخواند باید عدد6 (5 لغت و یک ریدینگ) را انتخاب کند. به کاربران این مجموعه توصیه می شود که تعداد لغت جدید روزانه را 6، 12، 18 یا 24 تعریف کنند. «شاهد مثال های» قبلی از بخش پایانی کتاب 1100 انتخاب شده بود وظاهراً قدری دشوار می نمود لذا کاربران درخواست «شاهد مثال های» روشن تری نموده بودند و در این نسخه «شاهد های مثال» دیگری نیز افزوده شد که عموماً از لانگمن آمده است؛ و در جایی که لانگمن «شاهد مثال» نداشته است از دیگر منابع استفاده شد. به آن امید که مفید واقع گردد. شاهد مثال های» قبلی به رنگ سبز زیتونی می باشند و «شاهد مثال های» کنونی به رنگ آبی می باشند». نکته اول: چنان چه هنگام وارد کردن (ایمپورت) این مجموعه، نرم افزار به شما گزینه های «ریپلیس» ، «ریپلیس آل» و ... را نمایش دهد باید گزینه «ریپلیس آل یا «جایگزین کردن همه» را انتخاب نمایید تا کارتها به ترتیب دروس (مشابه ترتیب درسهای کتاب)نمایش داده شوند. نکته دوم: برای آنکه لغات خوانده شده با لغات جدید آمیخته نشود و فراگیر دچار سردر گمی نشود باید در تنظیمات دیفالت (پیش فرض)، تغییراتی ایجاد شود.** ** شاد و سربلند باشید. نافع باباصفری.

  10,000 تومان

 7. فلش کارت تاریخ ادبیات کنکور

  سلام. این فلش کارت‌ها را خودم تهیه کردم. از نظر من مورد تأیید است برای اطمینان بیشتر و تصمیم‌گیری بهتر نمونه‌هایی در سایت قرار داده شده، می‌توانید دریافت کنید و پس از استفاده در مورد خرید تصمیم‌گیری کنید. موفق باشید
 8. جلسه سوم آموزش ankimobile: همگامسازی ابری

  آنکی دارای سرویس هماهنگ سازی ابری رایگان به نام AnkiWeb است که باعث می شود که دسته ها و کارتهای شما در بین دستگاه های تلفن همراه و کامپیوتر شما همگام باشد. برای همگام سازی با AnkiWeb ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر شما AnkiWeb را در گذشته استفاده کرده اید، می توانید این مرحله(ثبت نام) را نادیده بگیرید. برای ثبت نام: به آدرس https://ankiweb.net بروید و روی دکمه Sign Up کلیک کنید. آدرس ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد کنید. پس از تکمیل ثبت نام، به رایانه خود بازگردید و به سادگی بر روی دکمه هماهنگ سازی در سمت راست بالا پنجره Anki کلیک کنید - در تصویر زیر نشان داده شده است. Anki تمامی کارت ها، تصاویر و فایل های صوتی شما را به AnkiWeb آپلود خواهد کرد. اگر شما تعداد زیادی رسانه داشته باشید، عملیات آپلود ممکن است کمی طول بکشد. پس از اتمام همگام سازی، به دستگاه تلفن همراه خود بازگردید و روی Synchronize در پایین صفحه ضربه بزنید(در تصویر زیر نشان داده شده است). پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، AnkiMobile تمام کارت ها و رسانه های شما را دانلود خواهد کرد و اطلاعات ورود به سیستم را برای دفعه بعد به خاطر می سپارد.(این یعنی این که در همگامسازی بعدی نیازی به وارد کردن دوباره ایمیل و رمز نخواهید داشت.) پس از اتمام اولین هماهنگی، شما می توانید با کلیک بر روی دکمه synchronize هر بار که می خواهید تغییرات خود را با فضای ابری هماهنگ کنید. فقط تغییرات ایجاد شده از زمان همگام سازی قبلی ارسال می شود، بنابراین همگام سازی های بعد از اولین همگامسازی بسیار سریعتر می شود. اگر تعدادی کارت جدید را بر روی رایانه رومیزی اضافه کردید و می خواهید آنها را با AnkiMobile همگام سازی کنید، کافی است که همین فرآیند را دوباره انجام دهید، یعنی ابتدا همگام سازی روی دسکتاپ انجام دهید یا برنامه آنکی دسکتاپ را ببندید(چون با تنظیمات پیشفرض آنکی دسکتاپ، قبل از بستن برنامه همگامسازی به طور خودکار انجام می شود)، سپس روی دکمه synchronize در AnkiMobile را ضربه بزنید.
 9. برای شروع استفاده از AnkiMobile ما باید تعدادی کارت را برای مطالعه اضافه کنیم. ما می توانیم دسته کارت هایی را که دیگران به اشتراک گذاشته اند دانلود کنیم یا دسته های موجود در کامپیوتر را اضافه کنیم. دانلود دسته‌های به اشتراک گذاشته شده برای دانلود مستقیم یک دسته به اشتراک گذاری شده از موبایلتان: اول از هر چیز مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید و سپس: روی Add/Export در پایین و سمت چپ برنامه ضربه بزنید. از فهرست باز شده Shared Deck List را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه Ankiweb باز خواهد شد. یک دسته را انتخاب کنید یا برای جستجوی دسته مورد علاقه خود در نوار جستجو تایپ کنید. روی دسته ای که تمایل دارید مطالعه کنید ضربه بزنید تا صفحه اطلاعات مربوط به آن دسته باز شود. با اسکرول کردن به پایین صفحه بروید و بر روی دکمه Download ضربه بزنید. دانلود فایل در مرورگر Safari شروع میشود. وقتی که دانلود فایل تمام شد، یک دکمه به همراه لیبلی تحت عنوان «Open in Anki» نمایش داده میشود. بر روی «Open in Anki» ضربه بزنید. وقتی که وارد کردن فایل کامل شد، دسته شما برای مطالعه آماده است.
 10. جلسه اول: معرفی Ankimobile(نسخه آیفون آنکی)

  اول از هر چیز بابت خرید AnkiMobile سپاسگزاریم. توسعه آنکی بدون پشتیبانی شما ادامه نخواهد یافت، بنابراین بسیار قدردان هستیم. Ankimobile نسخه‌ی آیفون برنامه آنکی است و همانطور که در صفحه فروشگاه برنامه ذکر شده، AnkiMobile در حال حاضر در نظر گرفته شده است که در رابطه با آنکی دسکتاپ استفاده شود. دانلود دسته های اشتراکی، مطالعه و ویرایش محتویات یادداشت در AnkiMobile امکان پذیر است، اما ویرایش الگوی کارت در حال حاضر تنها در نسخه کامپیوتر ممکن است (که این انتظار می رود در طول زمان این امکان به AnkiMobile افزوده شود).
 11. فلش کارت نام اشیا کلاس درس به زبان چینی

  نگارش 1.0.0

  0 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت نام اشیا موجود در کلاس درس به زبان چینی قرار دارد. در یک روی کارت، کلمه چینی و در روی دیگر کارت تصویر آن شی همراه نام انگلیسی آن قرار گرفته است. امیدوارم که مفید واقع شود.

  رایگان

 12. با استفاده از این افزونه می‌توانید از چندین ستون در ویرایشگر یادداشت استفاده کنید. شما می توانید به راحتی تعداد ستون های نشان داده شده را با استفاده از فیلد ستون اضافه شده توسط افزونه تغییر دهید و همچنین شما می توانید ستون های مختلفی برای انواع مختلف یادداشت و انواع پنجره (مرورگر، یادداشت، و غیره) داشته باشید. برای درک بهتر کارکرد افزونه لطفاً تصاویر را ببینید. اگر شما برای یک فیلد فضای زیادی نیاز دارید می‌توانید افزونه طوری تنظیم کنید که آن فیلد به صورت ردیف کامل نمایش داده شود. کد افزونه: 3491767031
 13. افزونه پشتیبانی از زبان چینی

  اگر در حال یادگیری زبان چینی با استفاده از نرم‌افزار آنکی هستید، این افزونه می‌تواند روند یادگیری شما را آسان‌تر کند. فیلم نحوه‌ی استفاده از افزونه را نیز قرار دادم و در تصویری که قرار دادم نیز مراحل استفاده از افزونه مشخص شده است. امیدوارم مفید واقع شود. کد افزونه: 3448800906
 14. افزونه جعبه ورودی چند خطی

  این افزونه به شما اجازه می دهد تا کادر ورودی با چندین خط را در یادداشت های خود قرار دهید. این افزونه به ویژه برای ریاضیات، علم و یادداشت های مبتنی بر برنامه نویسی مفید است که برای توصیف آنها ممکن است چندین خط نیاز داشته باشد. این افزونه نوع پاسخ شما را مانند ویژگی {{type:}} بررسی نمی کند، اما حدس شما در کادر باقی می ماند تا پس از دیدن پاسخ، حدس خود را با پاسخ صحیح مقایسه کنید. برای فهم بهتر کارکرد افزونه به تصاویر توجه کنید. برای قرار دادن کادر متنی در یادداشت‌های خود به ویرایش کارت بروید و در جایی که میخواهید کادر متنی نمایش داده شود کد زیر را قرار دهید. از طرفی با استفاده از CSS می‌توانید ویژگی‌های ظاهری کادر متنی را تغییر دهید. {{typebox:}} کد افزونه: 1135197346
 15. فلش کارت انگلیسی به فارسی (مشاغل و ملیت ها)

  نگارش 1.0.0

  14 دریافت

  این مجموعه شامل تعدادی فلش کارت است که مربوط به مشاغل و ملیت ها می باشد. در یک روی کارت از شما کلمه فارسی پرسیده می شود و در روی دیگر آن کلمه انگلیسی(گاهی همراه تصویر) به شما نمایش داده می شود.امیدوارم که مفید واقع شود.

  رایگان

 16. فلش کارت نام حیوانات در زبان چینی

  نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت نام تعدادی از حیوانات به زبان چینی در روی کارت قرار گرفته و در پشت کارت تصویر حیوان قرار گرفته است. از طرفی نام انگلیسی حیوان نیز در پشت کارت درج شده است و برای راهنمایی تلفظ از علائم فونتیک استفاده شده است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 17. فلش کارت نام حیوانات در زبان ژاپنی

  نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت اسامی تعدادی از حیوانات در زبان ژاپنی قرار گرفته است. در روی کارت از شما نام حیوان به زبان ژاپنی پرسیده می‌شود و در پشت کارت عکس و معادل انگلیسی نام حیوان قرار گرفته است. دقت بفرمایید که برای تلفظ نام به زبان ژاپنی با علائم فونتیک انگلیسی در روی کارت راهنمایی شده‌اید. امیدوارم که مفید واقع شود

  رایگان

 18. فلش کارت نام اشیا در زبان آلمانی

  نگارش 1.0.0

  8 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت نام شی مورد نظر در یک روی کارت به زبان آلمانی از شما پرسیده می‌شود و در پشت کارت تصویر آن شی قرار دارد. امیدوارم مفید واقع شود

  رایگان

 19. فلش کارت نام حیوانات در زبان ایتالیایی

  نگارش 1.0.0

  0 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت تعدادی از نام حیوانات به زبان ایتالیایی جای گرفته است. در یک روی کارت نام ایتالیایی و در روی دیگر آن تصویر به همراه نام انگلیسی حیوان درج شده است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 20. راه اندازی تلفظ خودکار در آنکی آیفون

  همانطور که می‌دانید در نرم‌افزار آنکی‌دروید این امکان وجود دارد که به محض مشاهده‌ی کلمه تلفظ آن اجرا شود، که ما نام این امکان را تلفظ خودکار گذاشتیم. حالا سؤالی که پیش میاد این است که آیا در آنکی آیفون هم چنین امکانی وجود دارد؟ به صورت پیش فرض خیر. اما با ترفندی که من اینجا برای شما قرار می‌دهم می‌توانید این امکان را به آنکی آیفون اضافه کنید. از آنجایی که در آنکی آیفون امکان ویرایش الگوی کارت وجود ندارد پس با استفاده از آنکی یک کامپیوتر این تغییرات را اعمال کنید و پس از همگامسازی از تلفظ خودکار در آنکی آیفون لذت ببرید. آموزش: فرض می‌کنیم که شما دارای کارتی به نام Basic هستید که دارای دو فیلد {{Front}} و {{Back}} است. همچنین فرض کنیم فیلدی که میخواهید تلفظ شود، {{Front}} باشد. برای این کار کافی است که به ویرایش الگوی کارت Basic بروید و در قسمت الگوی رو یا Front Templete کد زیر را در زیر فیلد {{Front}} قرار دهید. <span id=word>{{Front}}</span> <script> var w = document.getElementById("word"); window.setTimeout("speak(w.innerHTML)", 500); function speak(word) { var speech = new SpeechSynthesisUtterance(); speech.text = word; speech.volume = 1; // 0 to 1 speech.rate = 1; // 0.1 to 9 speech.pitch = 1; // 0 to 2, 1=normal speech.lang = "en-US"; speechSynthesis.cancel(); speechSynthesis.speak(speech); } </script> توضیحی در مورد این کد: اگر فیلد شما نامی غیر از Front داشته باشد کافی است که فقط نام آن را با Front جایگزین کنید. من تلفظ را به روی en-US تنظیم کردم. در صورتی که نیاز دارید می‌توانید از تلفظ‌های دیگر مثل de-DE, ja-JP, zh-HK, etc و ... استفاده کنید. کافی است که در کد به جای en-US تلفظ مورد نظر خود را قرار دهید. حال به قسمت الگوی کارت می‌رویم یعنی کادر وسطی و در پایین تمامی‌ کدها کد زیر را قرار می‌دهیم: #word { display: none; } الان کار ما تمام شد و می‌توانید کادر ویرایش کارت Basic را ببندید و برای تست تلفظ خودکار کلمه‌ای را به فیلد Front مثل text اضافه کنید و همگامسازی کنید. سپس این یادداشت را در آنکی آیفون باز و مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که کلمه به صورت خودکار تلفظ خواهد شد. نکته‌ای که باید دقت کنید این است که در آنکی دسکتاپ ممکن است که تلفظ اجرا نشود اما در آنکی آیفون حتماً نتیجه خواهد داد. امیدوارم که این آموزش برای شما دوستان مفید واقع شده باشد.
 21. فلش کارت اسامی حیوانات در زبان فرانسه

  نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  این مجموعه فلش کارت شامل نام حیوانات در زبان فرانسوی می‌ باشد. در یک روی کارت نام فرانسوی و در روی دیگر آن تصویر به همراه نام انگلیسی قرار گرفته است.

  رایگان

 22. افزونه Touch Mode

  در صورتی که صفحه‌ی نمایش شما قابلیت لمس(touch) را دارد و میخواهید که از این قابلیت در مرور کارت‌های آنکی استفاده کنید می‌توانید از این افزونه استفاده کنید. وقتی که در حال مرور کارت‌ها هستید برای مشاهده‌ی دکمه‌های پاسخ کافیه که جایی از کارت را لمس کرده تا دکمه‌های پاسخ نمایش داده شوند. کد افزونه: 553036252
 23. فلش کارت لغات آلمانی

  نگارش 1.0.0

  9 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت تعدادی لغت آلمانی در روی کارت قرار گرفته است و تصویر و معنای انگلیسی آن در پشت کارت. در آینده مجموعه‌های بیشتری به زبان آلمانی و با این شیوه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. منتظر مجموعه‌های بعدی ما نیز باشید.

  رایگان

 24. فلش کارت لغات فرانسه

  نگارش 1.0.0

  4 دریافت

  این مجموعه شامل تعدادی فلش کارت است که در یک روی آن کلمه‌ی فرانسوی و در روی دیگر آن کلمه‌ی انگلیسی همراه با تصویر قرار داده شده است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 25. فلش کارت آناتومی عصبی

  نگارش 1.0.0

  4 دریافت

  آناتومی عصبی رشته‌ای است که بررسی ماکروسکوپی شکل اندام‌های عصبی همانند مغز و نخاع را بر دوش دارد. این مجموعه‌ی ۲۰۰۰ فلش کارتی نیز شامل نکاتی در رابطه با همین رشته است. در این مجموعه سعی شده که برای یادگیری بهتر شما از تمامی انواع فلش کارت(جای‌خالی، پایه و ...) استفاده شود. علاوه بر انواع یادداشت تصاویری نیز در مجموعه قرار گرفته که درک شما را از موضوع دوچندان خواهد کرد. امیدوارم که مفید واقع شود.

  رایگان

 26. فلش کارت فیزیک دوم دبیرستان

  نگارش 1.0.0

  در این مجموعه فلش کارت سعی شده که تمامی تعاریف و فرمول‌های فیزیک دوم دبیرستان و همچنین نکات مربوط به شکل‌های کتاب درسی به صورت فلش‌کارت در اختیار شما قرار گیرد. دقت بفرمایید که این مجموعه فقط شامل نکات کتاب درسی است و گاهی(خیلی کم) سعی شده نکات تستی نیز در مجموعه قرار داده شود. اما اگر خواهان نکات تستی هستید پیشنهاد می‌شود که مجموعه‌ فلش‌کارت‌های فیزیک موضوعی که در انجمن منتشر شده است را دریافت کنید.منبع این مجموعه فلش کارت فقط و فقط کتاب درسی می‌باشد.

  5,000 تومان

 27. فلش کارت حفظ موضوعی قرآن کریم

  نگارش 1.0.0

  10 دریافت

  حفظ موضوعی قرآن کریم برگرفته از کتاب حفظ موضوعی 300 آیه کاربردی قرآن - بخش اول شامل 37 آیه ابتدایی در این کتاب در موضوعات آیات اعتقادی توحیدی و معاد به شکل کاملا تصویری ادامه کتاب و آیات دیگر هم ان شاء الله بعد از آماده شدن قرار می دهم لطفا نظرتون رو درباره کیفیت و متدی که پیاده کردم،بفرمایین موفق باشید

  رایگان

 1. نمایش فعالیت های بیشتر